o nas / kontakt

Zapraszamy do sklepów internetowych lifestory, CremeSpa i CremeCabines.

lifestory – designerski butik online

CremeSpa – niszowe kosmetyki dla domowego spa

CremeCabines – kosmetyczna platforma B2B (dla gabinetów kosmetycznych i spa)

DYSTRYBUCJA / B2B: BIOMARIS
Jako polskie przedstawicielstwo marki kosmetycznej BIOMARIS dostarczamy profesjonalnych kosmetyków thalasso gabinetom kosmetycznym i spa  oraz specjalistycznym sklepom dermokosmetycznym.

BIOMARIS jako jeden z pionierów thalassoterapii w kosmetyce specjalizuje się w zastosowaniu w recepturach głębinowej wody morskiej (z abysalu). Najwyższa jakość, własne laboratorium, szeroka oferta skutecznych i bezpiecznych kosmetyków to znaki rozpoznawcze bremeńskiej marki.

 

ANUREX
Zaopatrujemy apteki i sklepy medyczne. Więcej informacji tutaj: ANUREX oraz pod numerem bezpłatnej stacjonarnej infolinii: 800 703 025.

 

CRUMPLED CITY MAPS

Współpracujemy z księgarniami i sklepami reprezentując w Polsce Crumpled CityTM Maps – innowacyjne plany najciekawszych miast świata, drukowane na tyveku. Są niezniszczalne :) Ultralekkie, odporne na rozdarcia i wodę – można je schować do kieszeni, nie dbając o składanie „po zgięciach”. To jest przykład wynalazku, którego matką była… nie, nie potrzeba, ale irytacja :) Autor: Emmanuele Pizzolorusso. Kontakt: natalia(at)creme(kropka)com(kropka)pl

 

Zapraszamy do współpracy!

Creme Goods Company Sp. z o.o.
Al. Wilanowska 97E
02-765 WARSZAWA

tel. 800 703 025 – bezpłatnie z tel. stacjonarnych

GSM 692 45 11 46

email: zamowienia(at)creme(kropka)com(kropka)pl