CremeSpa

Creme Spa jest dostępnym dla wszystkich – bo internetowym – miejscem, gdzie zebraliśmy najciekawsze propozycje kilku europejskich producentów kosmetyków i dodatków lifestyle oraz wellness. Odwiedzający mogą przebierać w wśród kosmetyków profesjonalnych spod znaku Thalasso (BIOMARIS) lub kosmetyki roślinnej (Dr. Nobis), odnaleźć coś dla siebie w akcesoriach lifestylowych i kosmetykach naturalnych TreetS, czuć się dobrze “we własnej skórze” (czyli, jak mówią Francuzki, bien dans sa peau) dzięki francuskim dermokosmetykom Laboratoriów AGELYS.

Zapraszamy na zakupy w klimacie SPA TUTAJ.

Naszą inspiracją jest doświadczenie – nasze, naszych Klientów oraz rodzin i znajomych, wspierających nas w tworzeniu firmy przyjaznej i rzetelnej. Komentarze Państwa będą zawsze mile widziane – swoimi uwagami można podzielić się dzwoniąc na telefon kontaktowy 12 43 00 519.

Zapraszamy do współpracy salony i gabinety kosmetyczne, sklepy z kosmetykami naturalnymi oraz ośrodki day spa i spa. Szeroka oferta oraz rzetelna i miła obsługa to gwarancja dobrego partnerstwa w biznesie. Zakupy w Creme Spa są proste i przyjemne – ale jeśli wolisz kontakt bezpośredni z kompetentną obsługą, która dobrze doradzi (lub odradzi, w razie potrzeby), zapraszamy do sklepu firmowego Creme de la Creme (Kraków, ul. Mostowa 14 – na Kazimierzu). Do zobaczenia!

Leave a Reply