dystrybucja: BIOMARIS zdrowie i piękno z morza

Zamknięta grupa FB wyłącznie dla branżystek zaprasza :) kosmetolożki, kosmetyczki, właścicielki, menedżerki gabinetów kosmetycznych i spa

Przejdź do grupy przez link TUTAJ.

Marki w dystrybucji CREME: BIOMARIS i Manufaktur B.W. Nobis

Holistyczne podejście, naturalne bazy i składniki, uznane niezależne europejskie marki profesjonalne.

BIOMARIS to światowy prekursor thalassoterapii (kosmetyki opartej na składnikach pochodzących z morza). Znak rozpoznawczy istniejącej już ponad 80 lat marki to zawartość głębinowej wody morskiej (Maris Aqua) w kosmetykach profesjonanych i detalicznych. BIOMARIS – zaufany partner klinik dermatologicznych, aptek, gabinetów kosmetycznych i ośrodków spa oraz balneoterapii.

BIOMARIS oferuje zarówno kosmetyki pielęgnacyjne do zastosowań profesjonalnych, jak i dostosowane do typów skóry linie pielęgnacyjne do użycia w warunkach domowych. Wyjątkowa zgodność ze skórą dzięki rodzinnemu podobieństwu, jakie łączy naturalne płyny fizjologiczne i głębinową wodę morską. Kosmetyki BIOMARIS idealnie sprawdzą się w pielęgnacji skóry wymagającej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Szukaj na składzie INCI wyrażenia Maris Aqua. W bezpieczne i skuteczne kosmetyki BIOMARIS zaopatrzysz się u swojej kosmetyczki oraz u partnerów online.

Manufaktur B.W. Nobis – kosmetyki fizjologiczne, ukierunkowane na specyficzne problemy skóry: Cinara – linia detoksykująca, Rutin+Azulen – zwalcza trądzik różowaty i wzmacnia naczynka. Wiele komplementów zbiera szeroka gama regenerujących, wartościowych ampułek do stosowania w gabinecie, m.in. z wodą z kwiatu pomarańczy, mleczkiem pszczelim, kolagenem, oraz algami i polimerami (bestsellerowe ampułki Aufbau).

John van G to holenderska marka kosmetyki kolorowej wysokiej jakości, o walorach pielęgnacyjnych. Polecamy podkłady w kompakcie w naturalnych odcieniach, korektory w płynie, bazę pod cienie i mascary – mineralną dla oczu wrażliwych czy dającą efekt mocno podkreślonych rzęs Intense Dark, z nieblaknącymi pigmentami.

Dodaj komentarz