dystrybucja: BIOMARIS i MANSARD

Zamknięta grupa FB wyłącznie dla branżystek zaprasza :) kosmetolożki, kosmetyczki, właścicielki, menedżerki gabinetów kosmetycznych i spa

Przejdź do grupy przez link TUTAJ.

Marki w dystrybucji CREME: BIOMARIS, Laboratoires MANSARD, Manufaktur B.W. Nobis, John van G.

Holistyczne podejście, naturalne bazy i składniki, uznane niezależne europejskie marki profesjonalne.

BIOMARIS to światowy prekursor thalassoterapii (kosmetyki opartej na składnikach pochodzących z morza). Znak rozpoznawczy istniejącej już ponad 80 lat marki to zawartość głębinowej wody morskiej (Maris Aqua) w kosmetykach profesjonanych i detalicznych. BIOMARIS – zaufany partner klinik dermatologicznych, aptek, gabinetów kosmetycznych i ośrodków spa oraz balneoterapii.

BIOMARIS oferuje zarówno kosmetyki pielęgnacyjne do zastosowań profesjonalnych, jak i dostosowane do typów skóry linie pielęgnacyjne do użycia w warunkach domowych. Jest też jedynym producentem kosmetyków do makijażu zgodnych z filozofią thalasso – z zawartością ochronnych i łagodzących ekstraktów algowych.

Laboratoires MANSARD to francuska marka kosmetyki roślinnej, harmonijnie współpracującej z oddziaływaniem na skórę mikroprądami. Mezoterapia mikroamperowa to alternatywa dla chirurgii plastycznej (lub jej dopełnienie, np. w postaci zabiegów bezpiecznie niwelujących obrzęki). Istniejąca od ponad 30 lat marka specjalizuje się w synergii ziół i ekstraktów z roślin i żywic, łącząc je także z minerałami. Chlubą marki są specjalistyczne kremy, sformułowane tak, by zaradzić każdemu problemowi czy schorzeniu, z jakim borykać się może klientela gabinetów kosmetyki profesjonalnej. Charakterystyczne dla kosmetyków MANSARD są wysokie stężenia surowców i składników aktywnych. Standardowo 8% to zawartość substancji czynnych w serum – w kosmetykach MANSARD tyle mają lotiony zmywające 3 w 1. Kremy MANSARD to już 19% do 37% stężenia składników aktywnych. Ich wspaniałe receptury komponują się z wysmakowanymi, szlachetnie prostymi opakowaniami w stonowanej kolorystyce, a zarazem o wyjątkowych walorach estetycznych i dotykowych.
www.mansard.com

Manufaktur B.W. Nobis – kosmetyki fizjologiczne, ukierunkowane na specyficzne problemy skóry: Cinara – linia detoksykująca, Rutin+Azulen – zwalcza trądzik różowaty i wzmacnia naczynka. Wiele komplementów zbiera szeroka gama regenerujących, wartościowych ampułek do stosowania w gabinecie, m.in. z wodą z kwiatu pomarańczy, mleczkiem pszczelim, kolagenem, oraz algami i polimerami (bestsellerowe ampułki Aufbau).

John van G to holenderska marka kosmetyki kolorowej wysokiej jakości, o walorach pielęgnacyjnych. Polecamy podkłady w kompakcie w naturalnych odcieniach, korektory w płynie, bazę pod cienie i mascary – mineralną dla oczu wrażliwych czy dającą efekt mocno podkreślonych rzęs Intense Dark, z nieblaknącymi pigmentami.

Dodaj komentarz