CremeCabines (hurt)

Sklep-hurtownia internetowa z kosmetykami profesjonalnymi do zastosowania w gabinetach kosmetycznych i SPA.

Zapraszamy na zakupy hurtowe TUTAJ.

Marki: BIOMARIS, Dr. Nobis, John van G.

Holistyczne podejście, naturalne bazy i składniki, uznane światowe marki.

Przed uzyskaniem dostępu do cen hurtowych Państwa gabinet zostanie zweryfikowany w krótkiej rozmowie telefonicznej. Wkrótce potem uruchomimy podgląd cen hurtowych i możliwość składania zamówień przez internet.

BIOMARIS to światowy prekursor thalassoterapii (kosmetyki opartej na składnikach pochodzących z morza). Znak rozpoznawczy istniejącej już 80 lat marki to zawartość głębinowej wody morskiej (Maris Aqua) w kosmetykach profesjonanych i detalicznych. BIOMARIS – zaufany partner klinik dermatologicznych, aptek, gabinetów kosmetycznych i ośrodków spa oraz balneoterapii.

BIOMARIS oferuje zarówno kosmetyki pielęgnacyjne do zastosowań profesjonalnych, jak i dostosowane do typów skóry linie pielęgnacyjne do użycia w warunkach domowych. Jest też jedynym producentem kosmetyków do makijażu zgodnych z filozofią thalasso – z zawartością ochronnych i łagodzących ekstraktów algowych.

Dr. Nobis – kosmetyki fizjologiczne, ukierunkowane na specyficzne problemy skóry: Cinara – linia detoksykująca, Rutin+Azulen – zwalcza trądzik różowaty i wzmacnia naczynka. Wiele komplementów zbiera szeroka gama regenerujących, wartościowych ampułek do stosowania w gabinecie, m.in. z wodą z kwiatu pomarańczy, mleczkiem pszczelim, kolagenem, oraz algami i polimerami (bestsellerowe ampułki Aufbau).

John van G to holenderska marka kosmetyki kolorowej wysokiej jakości.

Dodaj komentarz